Tel: (0212) 537 5677

Adres: Eski Edirne Asfaltı Kınalı Ada Sok. No: 18 Beşyüzevler Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Beyazgül Düğün Salonları, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yıldırım Mah. mahallesinde (Gür Sokak) yer alıyor. Beyazgül Düğün Salonları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beyazgül Düğün Salonları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve dışında resmi ve özel her nevi inşaat taahhüdünde bulunmak, resmi özel şahıs ve kuruluşlara karşı konut, sınai işyeri, liman, tünel, yol, baraj, köprü, kanalizasyon, kanal sondajı, endüstri ve sanayi tesisleri, yapı dekorasyon ve her türlü dekorasyon işleri yapmak, Altın, gümüş, pırlanta, platin, inci, elmas, yakut gibi kıymetli taşlar ve madenlerden mamül süs eşyası bilezik yüzük küpe gerdanlık zincir ve bilumum takıların her türlü ticaretini yapmak, Yurt içinde ve dışında turistik veya normal gazino otel motel pansiyon dansing disco cafeterya restaurant jimnastik salonu tatil sitesi tatil köyü düğün salonları, konaklama ve dinlenme tesisleri, liman marina vb. tesisleri inşaa etmek ve işletmek. Tapu kütüğüne gayrimenkul olarak yazılan hakları kat mülkiyeti kütüğüne yazılı gayrimenkullerin mülkiyet haklarına gayrimenkuller üzerinde inşaat kaynak intifa sükna ve diğer irtifak hakları ve diğer ayni hakları gayrimenkuş satış vaadi dahil bütün şahsi hakları kazanmak rehin ve ipotek almak vermek bu ayni ve şahsi hakları devir ve ferağ etmek başkala rına tanımak tescil şerh ve terkin ettirmek bütün bu işlemle ri aracılık yapmamak kaydı ile leh ve aleyhine yapmak. Her türlü menkul ve gayrimenkul mallar iktisap etmek bu malları satın almak, yeniden inşa ettirmek veya satabilmek. Alacaklarına karşılık lehine rehin veya ipotek almak. Lüzumu halinde kısa, orta, uzun vade ile borçlanmak, kendi ihtiyacı için yerli ve yabancı banka, Faktöring, Leasing, Finans kuruluşlarıyla sözleşmeler akdetmek, borçlarına karşılık mal ve emlak olarak göstermek, rehin veya ipotek vermek. ve 24. 2. 2006 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Beyazgül Düğün Salonları
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.66 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beyazgül Düğün Salonları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beyazgül Düğün Salonları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beyazgül Düğün Salonları