yazdır
 • Nereye: Beyazgül Düğün Salonları adresine

Beyazgül Düğün Salonları hakkında

Beyazgül İnşaat Kuyumculuk Turizm ve Düğün Salonları San. Tic. Ltd. Şirketi, Yurt içinde ve dışında resmi ve özel her nevi inşaat taahhüdünde bulunmak, resmi özel şahıs ve kuruluşlara karşı konut, sınai işyeri, liman, tünel, yol, baraj, köprü, kanalizasyon, kanal sondajı, endüstri ve sanayi tesisleri, yapı dekorasyon ve her türlü dekorasyon işleri yapmak, Altın, gümüş, pırlanta, platin, inci, elmas, yakut gibi kıymetli taşlar ve madenlerden mamül süs eşyası bilezik yüzük küpe gerdanlık zincir ve bilumum takıların her türlü ticaretini yapmak, Yurt içinde ve dışında turistik veya normal gazino otel motel pansiyon dansing disco cafeterya restaurant jimnastik salonu tatil sitesi tatil köyü düğün salonları, konaklama ve dinlenme tesisleri, liman marina vb. tesisleri inşaa etmek ve işletmek. Tapu kütüğüne gayrimenkul olarak yazılan hakları kat mülkiyeti kütüğüne yazılı gayrimenkullerin mülkiyet haklarına gayrimenkuller üzerinde inşaat kaynak intifa sükna ve diğer irtifak hakları ve diğer ayni hakları gayrimenkuş satış vaadi dahil bütün şahsi hakları kazanmak rehin ve ipotek almak vermek bu ayni ve şahsi hakları devir ve ferağ etmek başkala rına tanımak tescil şerh ve terkin ettirmek bütün bu işlemle ri aracılık yapmamak kaydı ile leh ve aleyhine yapmak. Her türlü menkul ve gayrimenkul mallar iktisap etmek bu malları satın almak, yeniden inşa ettirmek veya satabilmek. Alacaklarına karşılık lehine rehin veya ipotek almak. Lüzumu halinde kısa, orta, uzun vade ile borçlanmak, kendi ihtiyacı için yerli ve yabancı banka, Faktöring, Leasing, Finans kuruluşlarıyla sözleşmeler akdetmek, borçlarına karşılık mal ve emlak olarak göstermek, rehin veya ipotek vermek. ve 24. 2. 2006 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Beyazgül Düğün Salonları için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar