Tel: (0212) 543 9000 veya (0212) 543 9595

Adres: İstanbul Cd. Hafız Çıkmazı No: 4, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • kitabevi
  • Bu firma 29 senedir faal

Beyaz Adam Kitabevi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde yer alıyor. Beyaz Adam Kitabevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beyaz Adam Kitabevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Okul öncesi, ilkokul öğrencilerine yönelik zihin geliştirici eğitim araç gereçlerin üretimini, toptan ve parakende ticaretini yapmak, ilkokul, ortaöğretim, üniversite ve yetişkinlere yönelik ders, kaynak kitapların basım, yayın, parakende, toptan satışını ve alışını yapmak, edebi eserler, şiir, roman, hikaye, deneme, anılar, çeviri, masal kitapların basım, yayın parakende, toptan satışını ve alışını yapmak, matbaacılık faaliyetlerini gerçekleştirmek, gazete, dergi, reklam gazetesi, basım, yayın ve dağıtımını sağlamak, çeşitli iletişim araçları ile reklamcılık faaliyetlerinde bulunmak, sahhafçılık faaliyetlerinde bulunmak, telif hakları almak, eserleri yayınlamak, eğitsel, kültürel, sanatsal ve büro faaliyetlerinde kullanılan muhtelif araç ve gereçlerin imal, toptan ve parakende pazarlamasını yapmak. Şirket konusu ile ilgili olarak gayrimenkuller almak, kiralamak, gayrimenkuller üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mülkiyeti ve kat irtifakı tesis etmek, devir ve ferağ etmek, imalat depo büro satış yerleri almak, inşa etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Beyaz Adam Kitabevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beyaz Adam Kitabevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beyaz Adam Kitabevi

Aşağıdaki formu kullanarak Beyaz Adam Kitabevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...