Tel: (0212) 557 7698 veya (0212) 557 8783

Adres: Çalışlar Cad. No: 40 İncirli Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Betatom Emar Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (İzzettin Çalışlar Caddesi) yer alıyor. Betatom Emar Görüntüleme Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Betatom Emar Görüntüleme Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

lütfen haritayı da düzeltir misiniz?


0 görüş var

    Betatom Emar Görüntüleme Merkezi
    Toplam 50 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Betatom Emar Görüntüleme Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Betatom Emar Görüntüleme Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Betatom Emar Görüntüleme Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Betatom Emar Görüntüleme Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...