Adres: Zeytinburnu, 114. Ara Sk, 34020 Beştelsiz, , İstanbul, Türkiye


Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Telsiz Mah. mahallesinde (114. Ara Sokak) yer alıyor. Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi

0 görüş var

Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi
Telsiz Mah.114. Ara Sokak, Zeytinburnu, İstanbul.
Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi

Aşağıdaki formu kullanarak Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...