Tel: (0212) 253 7281

Adres: İmam Adnan Sok. No: 7/1 Şehit Muhtar Mh. Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Beste Turizm, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Şht. Muhtar Mah. mahallesinde (İmam Adnan Sokak) yer alıyor. Beste Turizm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beste Turizm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket her türlü gıda alkollü ve alkolsüz içecek maddesini alıp satabilir ithalat ve ihracını yapabilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beste Turizm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beste Turizm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beste Turizm

0 görüş var

Beste Turizm adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Beste Turizm
Şht. Muhtar Mah.İmam Adnan Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 253 7281 Beste Turizm

Aşağıdaki formu kullanarak Beste Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...