Tel: (0212) 678 1495

Adres: Cumhuriyet Cad. Şahin Sok. No: 21/A Yarımburgaz Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Best Mode Tekstil, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Yarımburgaz Mah. mahallesinde (Şahin Sokak) yer alıyor. Best Mode Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Best Mode Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yün, pamuk, tiftik, ipek, deri ve keten gibi tabi maddelerle naylon, akrilik, viskon, polyester ve floş gibi sentetik maddelerden veya bunların karışımlarından oluşan iplik, kumaş, örme dokuma gibi tekstil ürünleri her nevi triko konfeksiyon tuhafiye eşyası ile bunlarla ilgili bilumum kopça, kemer, düğme, tela, astar, fermuar, dantel gibi hammadde ve yardımcı maddelerle mamul ve yarı mamul maddelerin imalatı, dahili ticareti, ihractı ve ithalatı ve Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek üzere şirketin iştigal konusu ile ilgili olan ruhsat ticaret ünvanı patent gibi gayrimaddi haklar ve her nevi gayrimenkul mallar nakil aracı makine satın alabilir, inşa edebilir, inşaa ettirebilir kiralayabilir mülkiyetindeki maddi ve gayrimaddi değerleri satabilir, ihraç edebilir, kiraya verebilir başkaları adına devir ve tescil ettirebilir, bunlar üzerinde gerçek ve tüzel kişiler lehine rehin ipotek ve teminat verebilir fek edebilir, kaldırabilir şirket alacklarına teminat olarak ger çek ve tüzel kişilere ait her nevi menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine ipotek teminat rehin menkul ve gayrimenkul mallar üzerine şirket lehine ipotek teminat rehin kabul edebilir fek edebilir kaldırabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Best Mode Tekstil
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Best Mode Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Best Mode Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Best Mode Tekstil