Tel: (0212) 416 0054

Adres: 50/6. Sok. No: 6 Kadiroğlu İşMrk. Daire: 7-8-9 Yenidoğan Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Besnili Deri Petrol Ve Mamülleri, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (46-2 Sokak) yer alıyor. Besnili Deri Petrol Ve Mamülleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Besnili Deri Petrol Ve Mamülleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirketin ana uğraşma konusu deri ve deri mamülleri alım satımı ithalat ihracat ve imalatıdır ve 7. 9. 2000 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde, 6. 12. 2000 ve 16. 12. 2009 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Besnili Deri Petrol Ve Mamülleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Besnili Deri Petrol Ve Mamülleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Besnili Deri Petrol Ve Mamülleri

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Besnili Deri Petrol Ve Mamülleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...