Adres: Pendik, Transtek Cd, 34899 Sanayi, , İstanbul, Türkiye


Besler Gıda ve Kimya Sanayi Ticaret AŞ, İstanbul ili Pendik ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Transtek Caddesi) yer alıyor. Besler Gıda ve Kimya Sanayi Ticaret AŞ yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Besler Gıda ve Kimya Sanayi Ticaret AŞ nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Besler Gıda ve Kimya Sanayi Ticaret AŞ nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Besler Gıda ve Kimya Sanayi Ticaret AŞ konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Besler Gıda ve Kimya Sanayi Ticaret AŞ

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Besler Gıda ve Kimya Sanayi Ticaret AŞ ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...