Tel: (0276) 223 3963

Adres: Kurtuluş Mah. Enstitü Sok. No: 8 Uşak, Merkez Uşak, Türkiye


Besim Atalay İlköğretim Okulu, Uşak ili Uşak Merkez ilçesinin Kurtuluş Mah. mahallesinde (Enstitü Sokak) yer alıyor. Besim Atalay İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Besim Atalay İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Besim Atalay İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Besim Atalay İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Besim Atalay İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • en iyi okul bizim okul besim atalay

    Misafir, 04.12.2010 09:58:00

Besim Atalay İlköğretim Okulu adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Besim Atalay İlköğretim Okulu
Kurtuluş Mah.Enstitü Sokak, Uşak Merkez, Uşak.
+90(0276) 223 3963 Besim Atalay İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Besim Atalay İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...