Tel: (0212) 274 2598

Adres: Gayrettepe Mah. Barbaros Bulvarı No: 127 34349 Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Beşiktaş Shell Barbaros Benzin İstasyonu, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Gayrettepe Mah. mahallesinde (Barbaros Blv) yer alıyor. Beşiktaş Shell Barbaros Benzin İstasyonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beşiktaş Shell Barbaros Benzin İstasyonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beşiktaş Shell Barbaros Benzin İstasyonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beşiktaş Shell Barbaros Benzin İstasyonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beşiktaş Shell Barbaros Benzin İstasyonu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Beşiktaş Shell Barbaros Benzin İstasyonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...