Tel: (0212) 236 3666

Adres: Şair Nedim Cad. No: 65 Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Sinanpaşa Mah. mahallesinde (Şair Nedim Caddesi) yer alıyor. Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş

0 görüş var

Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş
Sinanpaşa Mah.Şair Nedim Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 236 3666 Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş

Aşağıdaki formu kullanarak Beşiktaş Kebap & Dürüm, Beşiktaş ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...