Tel: (0212) 210 9910

Adres: Piyale Paşa Blv. Memorial Center A Blk. Kat: 15, Okmeydanı, Şişli, İstanbul, Türkiye


Beşiktaş Denizcilik, İstanbul ili Şişli ilçesinin H. Rıfat Paşa Mah. mahallesinde (Piyalepaşa Blv) yer alıyor. Beşiktaş Denizcilik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beşiktaş Denizcilik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Armatörlük ve her türlü kuru yük ve dökme yük taşımacılığı yapmak tankercilik yapmak ve gemi acenteliği yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Beşiktaş Denizcilik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beşiktaş Denizcilik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beşiktaş Denizcilik

Aşağıdaki formu kullanarak Beşiktaş Denizcilik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...