Adres: Beşikçioğlu Cami, Karşıyaka, 35540 Atakent, İzmir, İzmir, Türkiye


Beşikçioğlu Cami, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde yer alıyor. Beşikçioğlu Cami yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beşikçioğlu Cami nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beşikçioğlu Cami nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beşikçioğlu Cami konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beşikçioğlu Cami

1 görüş var

  • bu gibi yerleşim yerlerinde böyle güzel eserlerin çevre ihtiyaçlarını karşılamalı.her türlü sosyal etkinliklere cevap verebilecek evsafta olmalı.

    Misafir, 29.11.2010 13:03:00

Beşikçioğlu Cami adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Beşikçioğlu Cami
Atakent Mah., Karşıyaka, İzmir.
Beşikçioğlu Cami

Aşağıdaki formu kullanarak Beşikçioğlu Cami ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...