Besa Karina 2M Migros Mağazası logo

Tel: (0850) 310 2254

Adres: Yaşamkent Mah. 3222. Cad. 11. Blok No: 55 / 3 - 4 - 5, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Besa Karina 2M Migros Mağazası, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Yaşamkent Mah. mahallesinde (3222. Cadde) yer alıyor. Besa Karina 2M Migros Mağazası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Besa Karina 2M Migros Mağazası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Besa Karina 2M Migros Mağazası
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Besa Karina 2M Migros Mağazası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Besa Karina 2M Migros Mağazası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Besa Karina 2M Migros Mağazası

Aşağıdaki formu kullanarak Besa Karina 2M Migros Mağazası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...