Migros Besa Karina (MM) logo

Tel: (0850) 310 2254

Adres: Yaşamkent Mh. 3222. Cadde, 11. Blok No: 55 / 3 - 4 - 5, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Migros Besa Karina (MM), Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Yaşamkent Mah. mahallesinde (3222. Cadde) yer alıyor. Migros Besa Karina (MM) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Migros Besa Karina (MM) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Migros Besa Karina (MM)
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Migros Besa Karina (MM) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Migros Besa Karina (MM) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Migros Besa Karina (MM)

Aşağıdaki formu kullanarak Migros Besa Karina (MM) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...