Tel: (0216) 611 8057

Adres: Alemdağ Cad. No: 327 Ihlamurkuyu Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Beş Yıldız Düğün Sarayı, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Aşağı Dudullu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Beş Yıldız Düğün Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beş Yıldız Düğün Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beş Yıldız Düğün Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beş Yıldız Düğün Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beş Yıldız Düğün Sarayı

0 görüş var

Beş Yıldız Düğün Sarayı adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.35 puan almıştır.
Beş Yıldız Düğün Sarayı
Aşağı Dudullu Mah.Alemdağ Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 611 8057 Beş Yıldız Düğün Sarayı

Aşağıdaki formu kullanarak Beş Yıldız Düğün Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...