Tel: (0212) 557 2846 veya (0212) 485 9510

Adres: Akça Burgaz Mah. Hadımköy Yolu Cad. No:202 Kat 1 Esenyurt, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 20 senedir faal

Bes Reklam Ürünleri, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yer alıyor.

Reklam sektörünün gerektirdiği şekilde tüm hammadde yardımcı madde, kimyasal madde gibi tüm malların ticaretini yapmak. Reklam sektörde gerek kendi ürünleri gerekse başka firmalara ait mallar ve diğer ürünlerin her türlü tanıtım ve reklamlarını yapmak. Reklam amaçlı olarak yasalara aykırı olmamak kaydıyla afiş, tabela, pano, duvar yazısı gibi çalışmalarda bulunmak Çalışma konularını gerçekleştirmek için menkul ve gayrimenkul malları almak, satmak, bunları başkalarına devir ve ferağ etmek, üzerine ipotek ve rehin tesis etmek. Amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkulleri gerektiğinde kiralamak ve anonim şirket anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Bes Reklam Ürünleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...