Tel: (0216) 527 5668

Adres: İkbal Cad. Gül Sok. No: 37 Çakmak Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Berk Makina, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Çakmak Mah. mahallesinde (Gül Sokak) yer alıyor. Berk Makina yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Berk Makina nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü makina ve yedek parçalarının ithali imali montajı tamiri bakımı teknik servisi ikinci el dahil alım satımını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Berk Makina nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Berk Makina konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Berk Makina

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Berk Makina ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...