Tel: (0232) 631 2908

Adres: Bergama, 35-01, Bahçelievler, , İzmir, Türkiye


Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü, İzmir ili Bergama ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (35-01) yer alıyor. Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.5 puan aldı.
  • bergama da işiklar ve trafik denetim yetersiz ben bir esnaf olarak kaymakam kemal bey caddesi 100.yıl okulu ile maltepe cami arasına kasis veya ışık yapılmasını istiyoruz türkiyede en çok trafik canavarları herhalde bergamada bu yolda adam 100 surat yapıyor lar çocuklarımızdan korkuyoruz çok hızlı motor kullanıyorlar yetkililere duyrulur sesimizi lütfen duyun ! teşekkür ederiz .

    15/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü