Tel: (0212) 276 3253

Adres: 21. Sok. No: 667 Atatürk Oto San. Sit. 2. Kısım Maslak Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Berberoğlu Otomotiv, İstanbul ili Şişli ilçesinin Maslak Mah. mahallesinde (21. Sokak) yer alıyor. Berberoğlu Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Berberoğlu Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Berberoğlu Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Berberoğlu Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Berberoğlu Otomotiv

0 görüş var

Berberoğlu Otomotiv adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Berberoğlu Otomotiv
Maslak Mah.21. Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 276 3253 Berberoğlu Otomotiv

Aşağıdaki formu kullanarak Berberoğlu Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...