Tel: (0232) 369 7050 veya (0232) 369 1014

Adres: Tuna Mah. 1710 Sokak, No: 160, Çarşı Üzeri Ptt Karşısı, Kat: 1-2-3-4, Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Bemka Eğitim Tıbbi Sekreterlik Kursları, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde yer alıyor. Bemka Eğitim Tıbbi Sekreterlik Kursları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bemka Eğitim Tıbbi Sekreterlik Kursları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.*İzmir’in en eski ve köklü eğitim kuruluşudur. Çok Sayıda işletmede çalışan yüzlerce öğrencisi bulunmaktadır.
*Eğitim müfredatı sadece sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenir.
*Eğitim içeriği danışman başhekimlerce düzenli olarak güncellenir.
*Öğrencilerin zaman kaybetmeden kariyer hayatına başlayabilecekleri kısa süreli alternatif kurs programları da düzenlenir.
*Eğitmen kadrosunda doktorlar, Üniversite öğretim görevlileri, Kişisel Gelişim uzmanları bulunduran tek eğitim kurumudur.
İŞ DESTEK DEPARTMANI SAYESİNDE YÖNLENDİRİLEN ÖĞRENCİLERİMİZ İZMİR'İN EN SAYGIN KURUMSAL FİRMALARINDA GÖREV ALMAKTADIR.


2 görüş var

  Bemka Eğitim Tıbbi Sekreterlik Kursları
  Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 10 puan aldı.
 • Tıbbi sekreterlik kurs hakkında bilgilendirilmek istiyorum.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Tibbi sekreterlik belgemi alıp calismak isterim guzel bir hastanede sizlerin sayesinde isallah gelip gorusmek isterim

  15/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bemka Eğitim Tıbbi Sekreterlik Kursları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bemka Eğitim Tıbbi Sekreterlik Kursları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bemka Eğitim Tıbbi Sekreterlik Kursları

Aşağıdaki formu kullanarak Bemka Eğitim Tıbbi Sekreterlik Kursları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...