Tel: (0312) 212 9062

Adres: Çankaya, Akdeniz Cd, Yukarı Bahçelievler, , Ankara, Türkiye


Belpa Buz Pateni, Ankara ili Çankaya ilçesinin Yukarı Bahçelievler Mah. mahallesinde (Akdeniz Caddesi) yer alıyor. Belpa Buz Pateni yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Belpa Buz Pateni nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Belpa Buz Pateni
    Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.76 puan aldı.
  • Bence harika bir yer !Her hafta gitmeye ozen gosteriyorum .Buz pateninde gercekten bilgili olan insanlarla birlikte kaymak insana ayrı bir zevk veriyor bence .Ben 5.5 aydır kayıyorum ve figurcuyum ama yeterli kadar iyi bir patenim yok gerekli olan her ihtiyacı veriyorlar bu cok hosuma gidiyor ama ne yazıkki temmuz ayının orta haftaları kapanıyor ve gitmem mumkun olmuyor bu cok uzucu ama orası gercekten harika bir yer gitmek isteyenlere tavsiye ederim

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Belpa Buz Pateni nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Belpa Buz Pateni konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Belpa Buz Pateni