Tel: (0312) 212 9062

Adres: Çankaya, Akdeniz Cd, Yukarı Bahçelievler, , Ankara, Türkiye


Belpa Buz Pateni, Ankara ili Çankaya ilçesinin Yukarı Bahçelievler Mah. mahallesinde (Akdeniz Caddesi) yer alıyor. Belpa Buz Pateni yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Belpa Buz Pateni nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Belpa Buz Pateni nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Belpa Buz Pateni konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Belpa Buz Pateni

1 görüş var

  • Bence harika bir yer !Her hafta gitmeye ozen gosteriyorum .Buz pateninde gercekten bilgili olan insanlarla birlikte kaymak insana ayrı bir zevk veriyor bence .Ben 5.5 aydır kayıyorum ve figurcuyum ama yeterli kadar iyi bir patenim yok gerekli olan her ihtiyacı veriyorlar bu cok hosuma gidiyor ama ne yazıkki temmuz ayının orta haftaları kapanıyor ve gitmem mumkun olmuyor bu cok uzucu ama orası gercekten harika bir yer gitmek isteyenlere tavsiye ederim

    Misafir, 20.07.2010 10:12:00

Belpa Buz Pateni adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Belpa Buz Pateni
Yukarı Bahçelievler Mah.Akdeniz Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 212 9062 Belpa Buz Pateni

Aşağıdaki formu kullanarak Belpa Buz Pateni ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...