Tel: (0312) 231 8343

Adres: Belediye İş Sendikası Genel Merkezi, Necatibey Cad. No:59 Kızılay, , Ankara, Türkiye


Belediye İş Sendikası Genel Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Maltepe Mah. mahallesinde (Necatibey Caddesi) yer alıyor. Belediye İş Sendikası Genel Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Belediye İş Sendikası Genel Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Belediye İş Sendikası Genel Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Belediye İş Sendikası Genel Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Belediye İş Sendikası Genel Merkezi

0 görüş var

Belediye İş Sendikası Genel Merkezi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Belediye İş Sendikası Genel Merkezi
Maltepe Mah.Necatibey Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 231 8343 Belediye İş Sendikası Genel Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Belediye İş Sendikası Genel Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...