Tel: (0212) 592 0001

Adres: Tepeüstü Cennet Mahallesi, Namıkkemal Caddesi, No: 31, Yeni İtfaiye Binası Karşısı, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde yer alıyor. Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu

0 görüş var

Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu
, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 592 0001 Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Behiye-Selim Pars İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...