Tel: (0462) 221 1465

Adres: 1 Nolu Beşirli Mah. Eyüboğlu Cad., Merkez Trabzon, Türkiye


Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin 1 Nolu Beşirli Mah. mahallesinde yer alıyor. Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • Çok güzel bir okul adı

    Misafir, 16.04.2011 18:16:00

  • Çok güzel bir okul adı

    Misafir, 16.04.2011 18:16:00

Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.17 puan almıştır.
Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu
1 Nolu Beşirli Mah., Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 221 1465 Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...