Tel: (0212) 728 2185

Adres: Atatürk Cad. No: 6 Piripaşa Mh. Silivri, , İstanbul, Türkiye


Bedir Şark Sofrası, İstanbul ili Silivri ilçesinin Piri Mehmet Paşa Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Bedir Şark Sofrası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bedir Şark Sofrası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bedir Şark Sofrası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bedir Şark Sofrası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bedir Şark Sofrası

0 görüş var

Bedir Şark Sofrası adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Bedir Şark Sofrası
Piri Mehmet Paşa Mah.Atatürk Caddesi, Silivri, İstanbul.
+90(0212) 728 2185 Bedir Şark Sofrası

Aşağıdaki formu kullanarak Bedir Şark Sofrası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...