Adres: Gençlik Ve Spor Genel Müd, Altındağ, 06050 Anafartalar, , Ankara, Türkiye


Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü, Ankara ili Altındağ ilçesinin Anafartalar Mah. mahallesinde yer alıyor. Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü

0 görüş var

Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.63 puan almıştır.
Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü
Anafartalar Mah., Altındağ, Ankara.
Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...