Tel: (0212) 280 6970

Adres: Nispetiye Cad. Fecri Ebcioğlu Sok. No: 8 Pınar Apt. Daire: 9 Levent Mh. Levent Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Baytek İnşaat Mühendislik Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Nispetiye Mah. mahallesinde (Fecri Ebcioğlu Sokak) yer alıyor. Baytek İnşaat Mühendislik Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Baytek İnşaat Mühendislik Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türül inşaat taahhüt işleri;konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arza ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve 13. 7. 2005 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Baytek İnşaat Mühendislik Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Baytek İnşaat Mühendislik Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Baytek İnşaat Mühendislik Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti.