Tel: (0212) 565 9329 veya 444 70 40

Adres: Tuna Caddesi, Muratpaşa Mahallesi, No: 2, Bayrampaşa Spor Salonu, Pk: 34040, Tuna / Bayrampaşa , , İstanbul, Türkiye


Bayrampaşa Spor Salonu (tuna), İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde yer alıyor. Bayrampaşa Spor Salonu (tuna) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayrampaşa Spor Salonu (tuna) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayrampaşa Spor Salonu (tuna) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayrampaşa Spor Salonu (tuna) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayrampaşa Spor Salonu (tuna)

Aşağıdaki formu kullanarak Bayrampaşa Spor Salonu (tuna) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...