Adres: Bayrampaşa Şehir Parkı, Bayrampaşa, 34045 Yıldırım, , İstanbul, Türkiye


Bayrampaşa Şehir Parkı, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yıldırım Mah. mahallesinde yer alıyor. Bayrampaşa Şehir Parkı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayrampaşa Şehir Parkı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayrampaşa Şehir Parkı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayrampaşa Şehir Parkı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayrampaşa Şehir Parkı

1 görüş var

  • gerçekten gitmeye değer bir yer bayrampaşa belediyesine sonsuz teşekkürler

    Misafir, 12.12.2010 22:18:00

Bayrampaşa Şehir Parkı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Bayrampaşa Şehir Parkı
Yıldırım Mah., Bayrampaşa, İstanbul.
Bayrampaşa Şehir Parkı

Aşağıdaki formu kullanarak Bayrampaşa Şehir Parkı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...