Tel: (0212) 501 6816

Adres: Bayrampaşa PTT Merkez, Ismet Pasa Mah. Abdı Ipekçı Cad. No: 150 / 11,, Bayrampasa, İstanbul, Türkiye


PTT Bayrampaşa, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Bayrampaşa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Bayrampaşa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30 ve 17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Bayrampaşa cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Bayrampaşa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Bayrampaşa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Bayrampaşa

1 görüş var

  • tele bakan yok

    Misafir, 03.03.2014 11:28:00

PTT Bayrampaşa adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
PTT Bayrampaşa
Yenidoğan Mah., Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 501 6816 PTT Bayrampaşa

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Bayrampaşa ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...