Tel: (0212) 544 0888

Adres: Esenler Caddesi, No: 118, Pk: 34035, Terazidere, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Terazidere Mah. mahallesinde (Esenler Caddesi) yer alıyor. Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 36 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.28 puan aldı.
  • Saygıdeğer müdürüm ben ilçenizin bir okulunda rehber öğretmen olarak görev yapıyorum.güvenli okul projesi denildiğinde bu iş yürümez demiştim ama okulumuzda meydana gelen çok kötü etkilendiğimiz iki hadisede durumu hemen ilettik ve bir bayan bir de bay polis geldi çocuklarla velilerle öğretmenlerle iletişime geçti bu sayede çözdüler.polis öğrenci psikolojisini bile çözebildi inanın çok şaşırdık mutlu olduk.kendilerine teşekkür ettik ama sizin gibi müdürlerin payı büyük.başarılarınızın devamını dilerim.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...