Bayrampaşa Göz Hastanesi logo

Tel: (0212) 467 7500

Adres: Numunebağ Caddesi, Özgür Sokak, No: 5, Pk: 34150, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Bayrampaşa Göz Hastanesi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Özgür Sokak) yer alıyor. Bayrampaşa Göz Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayrampaşa Göz Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bayrampaşa Göz Hastanesi
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.82 puan aldı.
  • Çok guzel ve temiz bir hastane ilgi alaka cok iyi

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayrampaşa Göz Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayrampaşa Göz Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayrampaşa Göz Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bayrampaşa Göz Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...