Tel: (0212) 612 5340 veya (0212) 612 0530

Adres: Orta Mh. Esenler Caddesi, Tümen Sokak, Çevik Kuvvet Kışlası, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Orta Mah. mahallesinde (Tümen Sokak) yer alıyor. Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi
    Toplam 63 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.19 puan aldı.
  • çevik kuvvet polisleri kendileri için gönderilen çevik kuvvet aracına binmeyip özel halk otobüslerine ve belediye otobüslerine biniyorlar ve bu yüzden bir sonraki duraktaki insanlar otobüse binemiyor gereğ?inin yapılmasını rica ediyorum

    0/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...