Tel: (0212) 544 6329

Adres: Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Caddesi, No: 4, Bayrampaşa Aquarium Avm, Pk: 34030, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Bayrampaşa Akvaryum AVM, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Abdi İpekçi Caddesi) yer alıyor. Bayrampaşa Akvaryum AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayrampaşa Akvaryum AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Bayrampaşa Akvaryum AVM
  Toplam 95 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.82 puan aldı.
 • burası süper ben gitim çok beğen dim arkadaşlarım a da anlatım onlarda gitti

  / 5 yıldız
  ,

 • Fİyat 25 TL , pahalı VAZGECTİK,

  0/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayrampaşa Akvaryum AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayrampaşa Akvaryum AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayrampaşa Akvaryum AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Bayrampaşa Akvaryum AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...