Adres: Karşıyaka, D550, Fuatedipbaksı, , İzmir, Türkiye


Bayraklı Yüzme Havuzu, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Fuat Edip Baksi Mah. mahallesinde (D550) yer alıyor. Bayraklı Yüzme Havuzu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayraklı Yüzme Havuzu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayraklı Yüzme Havuzu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayraklı Yüzme Havuzu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayraklı Yüzme Havuzu

0 görüş var

Bayraklı Yüzme Havuzu adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Bayraklı Yüzme Havuzu
Fuat Edip Baksi Mah.D550, Bayraklı, İzmir.
Bayraklı Yüzme Havuzu

Aşağıdaki formu kullanarak Bayraklı Yüzme Havuzu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...