Tel: (0232) 477 2000

Adres: Bayraklı Belediyesi, 275/7 Sokak No: 4, Bayraklı, İzmir, Türkiye


Bayraklı Belediyesi, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Manavkuyu Mah. mahallesinde (275-7. Sokak) yer alıyor. Bayraklı Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayraklı Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bayraklı Belediyesi
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.78 puan aldı.
  • Sayın Yekilinin Dikkatine; Her yıl yazın araçla ilaçlama yapılıyordu. Bu yazın henüz bizim mahhalleye hiç ilaçlama yapılmadı. Aşağı mahalleden geçiyorlar bizim mahalleye girmiyorlar. Konuyla ilgili yardımlarınızı rica eder, iyi çalışmalar dilerim. Adres: 7322 sok.

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayraklı Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayraklı Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayraklı Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bayraklı Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...