Tel: (0212) 522 8338

Adres: Nöbethane Cad. No: 17 Dük:3 Hocapaşa Mh. Sirkeci Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Baykuşoğlu Otomotiv Tic. ve San. A.Ş., İstanbul ili Fatih ilçesinin Hoca Paşa Mah. mahallesinde (Nöbethane Caddesi) yer alıyor. Baykuşoğlu Otomotiv Tic. ve San. A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Baykuşoğlu Otomotiv Tic. ve San. A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi motorlu kara nakil vasıtalarının yedek parçaları, elektrik aksamı, alternatör, şarj dinamoları ve marş motorları, konjektörler, bunlara ait bilumum yedekler, şarj-marş alternatör kömürleri, tesisat kabloları aksesuarları. . . ve bunlara air araç ve gereçlerin dahili ticareti, imali, ithali, ihracı, tamiri, bakım ve taahhüdü işleri ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Baykuşoğlu Otomotiv Tic. ve San. A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Baykuşoğlu Otomotiv Tic. ve San. A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Baykuşoğlu Otomotiv Tic. ve San. A.Ş.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Baykuşoğlu Otomotiv Tic. ve San. A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...