Tel: (0312) 285 7173

Adres: Devlet Mahallesi, Vekaletler Caddesi, No: 1, Bakanlıklar, Çankaya, Ankara, Türkiye


    kategoriler:

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mustafa Kemal Mah. mahallesinde (4. Cadde) yer alıyor. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayındırlık ve İskan Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayındırlık ve İskan Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayındırlık ve İskan Bakanlığı

0 görüş var

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı adlı mekan, 50 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Bayındırlık ve İskan Bakanlığı
Mustafa Kemal Mah.4. Cadde, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 285 7173 Bayındırlık ve İskan Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...