Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere  logo

Tel: (0312) 428 0808 veya 444 77 74

Adres: Atatürk Bulvarı, No: 201, Pk: 06680, Kavaklıdere, Çankaya, Ankara, Türkiye


Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere , Ankara ili Çankaya ilçesinin Remzi Oğuz Arık Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...