Bayındır Hastanesi Kavaklıdere  logo

Tel: (0312) 428 0808

Adres: Atatürk Bulvarı No: 201 Kavaklıdere, , Ankara, Türkiye


Bayındır Hastanesi Kavaklıdere , Ankara ili Çankaya ilçesinin Remzi Oğuz Arık Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Bayındır Hastanesi Kavaklıdere yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayındır Hastanesi Kavaklıdere nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayındır Hastanesi Kavaklıdere nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayındır Hastanesi Kavaklıdere konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

0 görüş var

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Remzi Oğuz Arık Mah.Atatürk Blv, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 428 0808 Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

Aşağıdaki formu kullanarak Bayındır Hastanesi Kavaklıdere ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...