Tel: (0232) 581 5000

Adres: Bayındır, , İzmir, Türkiye


Bayındır Belediyesi, İzmir ili Bayındır ilçesinin Mithatpaşa Mah. mahallesinde (D310) yer alıyor. Bayındır Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayındır Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayındır Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayındır Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayındır Belediyesi

1 görüş var

  • bayındırlı olmaktan her zaman gurur duymuşumdur sık sık gelemesemde memlekwtim heraman burnumda tüter oranın sakinliği temiz hAvası bayındır benim ilerde hiç ayrılmıyacağım memleketimdir

    Misafir, 01.11.2010 01:52:00

Bayındır Belediyesi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Bayındır Belediyesi
Mithatpaşa Mah.D310, Bayındır, İzmir.
+90(0232) 581 5000 Bayındır Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bayındır Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...