Tel: (0212) 520 6822

Adres: Hamidiye Cad. No: 30 Doğubank İş Hanı Kat: 2, Daire: 217 Hobyar Mh., Sikeci, Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Bayburt Elektronik, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hobyar Mah. mahallesinde (Hamidiye Caddesi) yer alıyor. Bayburt Elektronik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bayburt Elektronik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Elektronik bilgisayar iletişim teknolojisi ile ilgili her türlü nitelik ve nitelikteki mamul makinalar alet ve edavat ile ilgili her türlü iş sahalarında kullanılması mümkün olan elektronik, mekanik, elektro mekanik manyetik sistem ve cihazlara yedek parçalarını ve bunların imal kullanımında gerekli olan eleman ve komponeteri bizzat yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bayburt Elektronik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bayburt Elektronik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bayburt Elektronik

Aşağıdaki formu kullanarak Bayburt Elektronik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...