Tel: (0488) 213 9113

Adres: Kültür Mah. Sok. : 2606 No: 8, Merkez Batman, Türkiye


Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Batman ili Batman Merkez ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde (923. Sokak) yer alıyor. Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

0 görüş var

Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
19 Mayıs Mah.923. Sokak, Batman Merkez, Batman.
+90(0488) 213 9113 Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Batman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...