Adres: Batman, Dostlar Cd, 72040 Seyitler, , Batman, Türkiye


Batman Çocuk Esirgeme Kurumu, Batman ili Batman Merkez ilçesinin Seyitler Mah. mahallesinde (Dostlar Caddesi) yer alıyor. Batman Çocuk Esirgeme Kurumu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Batman Çocuk Esirgeme Kurumu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Batman Çocuk Esirgeme Kurumu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Batman Çocuk Esirgeme Kurumu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Batman Çocuk Esirgeme Kurumu

0 görüş var

Batman Çocuk Esirgeme Kurumu adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Batman Çocuk Esirgeme Kurumu
Seyitler Mah.Dostlar Caddesi, Batman Merkez, Batman.
Batman Çocuk Esirgeme Kurumu

Aşağıdaki formu kullanarak Batman Çocuk Esirgeme Kurumu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...