Tel: (0312) 250 3677

Adres: Batıkent Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Uğur Mumcu Mahallesi, 1606. Sokak, No: 2, Batıkent, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 250 3677 Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Batıkent Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...