Tel: (0232) 478 1039

Adres: 1521 Keresteciler Sok. No: 21 Doğanlar Mah., Bornova, İzmir, Türkiye


Batıçim İlköğretim Okulu, İzmir ili Bornova ilçesinde yer alıyor. Batıçim İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Batıçim İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Batıçim İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Batıçim İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Batıçim İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • selam ben sibel ilker uçaşoğlu nun öğrencisiyim ona soyleyın benı arasın numaram 5435207914

    Misafir, 20.11.2013 03:36:00

Batıçim İlköğretim Okulu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Batıçim İlköğretim Okulu
, Bornova, İzmir.
+90(0232) 478 1039 Batıçim İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Batıçim İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...