Tel: (0232) 853 2222

Adres: Çapak Köyü Yolu, Efes Caddesi, No: 1, Pk: 35860, Torbalı, İzmir, Türkiye


Batı Basma Sanayi A.Ş., İzmir ili Torbalı ilçesinin Çapak Mah. mahallesinde (Efes Caddesi) yer alıyor. Batı Basma Sanayi A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Batı Basma Sanayi A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Batı Basma Sanayi A.Ş.
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Batı Basma Sanayi A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Batı Basma Sanayi A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Batı Basma Sanayi A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Batı Basma Sanayi A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...