Tel: (0232) 446 0880

Adres: Fevzipaşa Bulvarı, No: 172/2, Pk: 35240, Çankaya-basmane, Konak, , İzmir, Türkiye


Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya), İzmir ili Konak ilçesinin Akıncı Mah. mahallesinde yer alıyor. Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya)

1 görüş var

  • sizde geçen yıl koldan anjio oldum çokta memnun kaldım harikasınız..yaşım 49 ama personelin amca diye hitap etmesi çok kötüydü...

    Misafir, 09.04.2014 00:32:00

Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya) adlı mekan, 43 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya)
Akıncı Mah., Konak, İzmir.
+90(0232) 446 0880 Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya)

Aşağıdaki formu kullanarak Basmane Şifa Hastanesi (Çankaya) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...