Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane logo

Tel: (0232) 446 0880

Adres: Fevzipaşa Bulvarı, No: 172 / 2, Pk: 35240, Basmane, Konak, İzmir, Türkiye


Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane, İzmir ili Konak ilçesinin Akıncı Mah. mahallesinde (Fevzi Paşa Blv) yer alıyor. Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane
  Toplam 45 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.38 puan aldı.
 • 7-Ocak tarihinde hastanenizde kalp kapakçığı ve baypass ameliyatı oldum.Tüm hastane görevlilerinden özellikle 4.kat taki tüm görevlilerden çok memnun kaldım,bizlere ilgileri ve sevgi dolu davranışları iyi bir nekaat dönemi geçirmeme aileminde stressiz bir sürede beni beklemesine neden olmuştur.Özellikle 4.kattaki tüm hizmetliler ve hemşir ve hemşireler bu mutluluğumuzu kat kat arttırmıştır.Yine özellikle 4.kat hemşirelerinden gamzeli meleğimiz Ceylan hemşiremize çok teşekkür ederiz.Tüm Şifa Basmane hastanesine sevgi ve minnettarlıklarımızla....Teşekkürler.TAN AİLESİ(Erol Tan)

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Bugün 9 eylül izmir in kurtuluşu ve basmane sifa üniversitesinde bir Türk bayrağı yok niçin acaba İzmirliler sayesinde bukadar büyüyüp lider hastaneler den biri oldugunuz icinmi yazık diyorum ve hassasiyet bekliyorum bir İzmirli vatandaş olarak

  1/ 5 yıldız
  ,

 • sizde geçen yıl koldan anjio oldum çokta memnun kaldım harikasınız..yaşım 49 ama personelin amca diye hitap etmesi çok kötüydü...

  3/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane

Aşağıdaki formu kullanarak Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...