Tel: (0216) 651 5153

Adres: Mahir İz Cd. No:43 Altunizade, Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Başkent Üniversitesi Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde (Mahir İz Caddesi) yer alıyor. Başkent Üniversitesi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başkent Üniversitesi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başkent Üniversitesi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başkent Üniversitesi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başkent Üniversitesi Hastanesi

0 görüş var

Başkent Üniversitesi Hastanesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Başkent Üniversitesi Hastanesi
Altunızade Mah.Mahir İz Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 651 5153 Başkent Üniversitesi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Başkent Üniversitesi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...