Tel: (0322) 327 2727

Adres: Dadaloğlu Mh. Serin Evler No:6 Yüreğir Merkez, Yüreğir, , Adana, Türkiye


Başkent Üniversitesi Hastanesi, Adana ili Yüreğir ilçesinin Dadaloğlu Mah. mahallesinde (2573. Sokak) yer alıyor. Başkent Üniversitesi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başkent Üniversitesi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başkent Üniversitesi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başkent Üniversitesi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başkent Üniversitesi Hastanesi

4 görüş var

 • Hastası taburcu edildi 1 saate aşkın reçete bekledik ne rapor nede reçetesi alamadık sizin eski ilginizde bakımınızda yok bir daha hastalarımı da getirmem hakkımda helal değildir hastam İslim Kılıç koroner yoğun bakım 23 04 2014

  Misafir, 23.04.2014 11:30:00

 • YÜREĞİR BAŞKENT HASTANESİ ÇALIŞANLARININ TÜMÜNE ŞAHSIM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM GÖSTERDİKLERİ İLGİ VE YAKINLIKLARINDAN MEMNUN OLDUĞUMU BİZZAT BİLDİRMEK İSTEDİM. TEKRAR DOKTORLAR BAŞTA OLKAK ÜZERE HEMŞİRE HASTABAKICILAR TEMİZLİK GÖREVİLİLERİ GÖREVLERİRİNİ TAM ANLAMIYLA 4-4 LUK YERİNE GETİRİYORLAR . HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. İ

  Misafir, 03.04.2014 16:42:00

 • 06/01/2014 tarihinde Seyhan Başkent Hastanesi 3.kat doğum servisinde doğum yaptım.Temiz bir ortamda doğumum başından sonuna kadar beni destekleyen dr Filiz Gjemalaj,a , doğumumu gerçekleştiren dr.Halis Özdemir,e,3.kat tüm hemşire ve personellerine,9 ay boyunca beni takip eden ve normal doğum konusunda beni ikna eden doktorum Ayşe Parlakgümüş,e ve tedavi sürecinde başalı sonuca ulaşmamızı sağlayan dr.Esra Bulgan ve ekibine sonsuz teşekürlerimizi sunuyoruz başarılarınızın devamını dileriz. ZÜHAL ve ZEKERİYA ULUDAĞ

  Misafir, 07.01.2014 20:57:00

 • sayın doktorumuz ALİ MURAT beye teşekkür eder soNsuz sükranlarimizi sunariz tüm onuncu kat personeline halkla ilişkilerde FİGEN hanima ayri ayri teşekkür ederiz . RABBİM sizlerin yar ve yardimcisi olsun mesleki hayatinizin daha ileri gitmesi hastalarin şifa bulması olacaktir inaniyorumki sizler hep daha ileri gideceksiniz başarılar dilerim.

  Misafir, 16.12.2013 21:42:00

Başkent Üniversitesi Hastanesi adlı mekan, 53 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.45 puan almıştır.
Başkent Üniversitesi Hastanesi
Dadaloğlu Mah.2573. Sokak, Yüreğir, Adana.
+90(0322) 327 2727 Başkent Üniversitesi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Başkent Üniversitesi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...